خشک – سفت خلبان صندلی جنگنده سرگرمی

خشک – سفت: خلبان صندلی جنگنده سرگرمی سرگرمی عکس منتخب روز

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی بهتر است اعراب فعلا روی بال پایتخت کشور عزیزمان ایران در لبنان تمرکز کنند ,

لازم است اعراب یک استراتژی و سیاست واضح در برخورد با کشور عزیزمان ایران داشته باشند، سیاستی که در تقاطع و تلاقی با سیاست ترامپ باشد. ولی استراتژی خالص عربی تاثی

بهتر است اعراب فعلا روی بال پایتخت کشور عزیزمان ایران در لبنان تمرکز کنند ,

مصر از بعد کشور عزیزمان ایران برنیامد؛ بهتر است اعراب فعلا روی بال پایتخت کشور عزیزمان ایران در لبنان تمرکز کنند

عبارات مهم : امنیت

لازم است اعراب یک استراتژی و سیاست واضح در برخورد با کشور عزیزمان ایران داشته باشند، سیاستی که در تقاطع و تلاقی با سیاست ترامپ باشد. ولی استراتژی خالص عربی تاثیرگذار تر و بهتر از استراتژی مدیر جمهور آمریکا خواهد بود.

الاهرام چاپ مصر نوشت: اعراب در نشست وزرای خارجه عربی که در قاهره برگزار شد، در مورد عدم استفاده از گزینه نظامی علیه کشور عزیزمان ایران توافق کردند؛ این در حالی است که براساس گزارش منابع رسمی سعودی، بیش از 80 موشک ایرانی از یمن به سمت عربستان شلیک شده است است و علاوه بر این، اغلب پایتختهای عربی بخصوص در مشرق، اکنون در تیر رس موشکهای ایرانی هستند که تهدیدی جهت امنیت عربی محسوب می شوند، تا آنجا که می توان گفت برنامه های هسته ای و موشکی کشور عزیزمان ایران به شکل مستقیم امنیت اعراب را بیش از اسرائیل ترساندن می کند.

بهتر است اعراب فعلا روی بال پایتخت کشور عزیزمان ایران در لبنان تمرکز کنند ,

به گزارش گزینش ؛ این نشریه در ادامه آورده است: اعراب در نشست اتحادیه عربی خویشتنداری را گزینش کردند، با اینکه کشور عزیزمان ایران مستقیما در لبنان حضور دارد و حزب الله را تشویق می کند.

در این میان، تلاشهای مصر جهت مهار پایتخت کشور عزیزمان ایران شکست خورده و نتیجه های مورد نظر را بدنبال نداشت؛ بویژه آنکه رفتارهای کشور عزیزمان ایران یک پاسخ عربی واضح را می طلبد، رفتاری که به منزله هشدار اشکاری جهت کشور عزیزمان ایران باشد، مبنی بر اینکه عربها بیش از این در برابر پایتخت کشور عزیزمان ایران صبر نمی کنند. در این صورت، یک موضع عربی واحد بوجود می آید که سیاست کشور عزیزمان ایران در لبنان، عربستان، بحرین و یمن را محکوم می کند.

لازم است اعراب یک استراتژی و سیاست واضح در برخورد با کشور عزیزمان ایران داشته باشند، سیاستی که در تقاطع و تلاقی با سیاست ترامپ باشد. ولی استراتژی خالص عربی تاثی

شاید رفتن به شورای امنیت جهت مقابله با حضور کشور عزیزمان ایران در دولتهای عربی، اقدام مناسبی باشد، البته به شرطی که پرونده دخالت به شکلی قانع کننده تهیه شود. به نظر می رسد بهتر است تمرکز در مرحله آینده روی حزب الله باشد که بال پایتخت کشور عزیزمان ایران است.

در نهایت باید گفت مورد نیاز است اعراب یک استراتژی و سیاست واضح در برخورد با کشور عزیزمان ایران داشته باشند، سیاستی که در تقاطع و تلاقی با سیاست ترامپ باشد. ولی استراتژی خالص عربی تاثیرگذار تر و بهتر از استراتژی مدیر جمهور آمریکا خواهد بود.

واژه های کلیدی: امنیت | ایران | تمرکز | سیاست | لبنان | ایرانی | استراتژی | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz