خشک – سفت خلبان صندلی جنگنده سرگرمی

خشک – سفت: خلبان صندلی جنگنده سرگرمی سرگرمی عکس منتخب روز

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات پولی نداریم تا به ژوزه مانوئل پرداخت کنیم / پرسپولیس

پندار خمارلو مدیر روابط عمومی کلوب پرسپولیس تصریح کرد: چاره ای جز اینکه پول به دستمان برسد و آن را پرداخت کنیم نداریم. تنها راهی که به آن چشم دوخته ایم کمک های

پولی نداریم تا به ژوزه مانوئل پرداخت کنیم / پرسپولیس

پرسپولیس : پولی نداریم تا به ژوزه مانوئل پرداخت کنیم

عبارات مهم : پرسپولیس

پندار خمارلو مدیر روابط عمومی کلوب پرسپولیس تصریح کرد: چاره ای جز اینکه پول به دستمان برسد و آن را پرداخت کنیم نداریم. تنها راهی که به آن چشم دوخته ایم کمک های مالی هوادارانمان هست.

به گزارش مهر ؛ پندار خمارلو مدیر روابط عمومی کلوب پرسپولیس راجع به نحوه پرداخت طلب دستیاران ژوزه مانوئل گفت: فعلا خبری از پرداخت نیست که حالا بخواهیم روی آن هم برنامه ریزی داشته باشیم! پولی وجود ندارد که بخواهیم چنین ارقام سنگینی را بابت مطالبات دستیاران ژوزه مانوئل پرداخت کنیم.

پولی نداریم تا به ژوزه مانوئل پرداخت کنیم / پرسپولیس

خمارلو راجع به اینکه وقت تعیین شده است به وسیله دادگاه بین المللی ورزش رو به اتمام است و پرسپولیسی ها وقت زیادی جهت پرداخت ندارند تصریح کرد: چاره ای جز اینکه پول به دستمان برسد و آن را پرداخت کنیم نداریم. تنها راهی که به آن چشم دوخته ایم کمک های مالی هوادارانمان است.

وی ادامه داد: نه قرار است پولی از وزارت گرفته شود و نه اسپانسر به ما بدهکار است که از آنها پول بخواهیم. شاید بتوانیم قرض بگیریم ولی طلبکار نیستیم که بخواهیم پولی بگیریم. اگر هم پول را ندهیم هیچ بعید نیست محروم شویم و به مسئله بخوریم.

پندار خمارلو مدیر روابط عمومی کلوب پرسپولیس تصریح کرد: چاره ای جز اینکه پول به دستمان برسد و آن را پرداخت کنیم نداریم. تنها راهی که به آن چشم دوخته ایم کمک های

مدیر روابط عمومی کلوب پرسپولیس در ادامه راجع به پرسشها مالی کلوب پرسپولیس گفت: کاملا همه چیز براق هست. پول نداریم و باید بدهی بدهیم. بدهی های انبوهی که از گذشته مانده است و ما را مجبور به پرداختش کرده اند. در عالی ترین شرایط تیمی هستیم و اگر تلاش مجموعه کلوب نبود هیچ بعید نیست تا کنون میزان پرونده های حقوقی، زیاد کردن هم پرداخت کنیم. نیاز به کمک هواداران و تمام مسئولان داریم تا بتوانیم در مدت وقت تعیین شده است به وسیله دادگاه CAS پرداختی های مورد نیاز به طلبکاران خارجی مان را داشته باشیم.

واژه های کلیدی: پرسپولیس | پرسپولیس | روابط عمومی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz